Mezinárodní turnaj Petrovice Cup ročníku 2012

​1.FK Příbram společně s obcí Petrovice pořádá 28. 8. 2021 mezinárodní turnaj kategorie U10. Turnaj se bude konat pod záštitou senátora Petra Štěpánka.

Vzhledem k potvrzené učasti týmů se bude jednat o jeden z nejlépe obsazených turnajů této kategorie ve střední Evropě. Kromě české špičky se zúčastní i elitní týmy Polska, Rakouska a Slovenska.

Dalším rozměrem turnaje bude jeho charitativní účel. Peníze z dobrovolného vstupného a z dražby dresů českých reprezentantů budou věnovány Jakubovi Fuňkovi, který trpí dětskou mozkovou obrnou.

Účast přislíbilo i mnoho fotbalových osobností. Nechte se překvapit, kdo dorazí. Přesný začátek turnaje a harmonogram se dozvíte během prázdnin na těchto stránkách.

Všichni jste do Petrovic u Sedlčan na stadión místního SK na konci prázdnin srdečně zváni.

středa 30.6.2021
Příprava A-tým, přát.
FC Viktoria Plzeň
04. 06. 2021
Nábor dětí do 1.FK Příbram
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.