Michal Klesa odchází do Budějovic

1.FK Příbram se dohodl na přestupu záložníka Michala Klesy do Českých Budějovic. Tuto informaci nám potvrdil prezident Jaroslav Starka.
Prezident klubu Jaroslav Starka, který s jihočeským týmem přestup dohodl, uvádí: "Michal byl u nás více než šest let, České Budějovice o něj projevily toto léto zájem. Nechali jsme rozhodnutí na hráči a odchod jsme mu tam umožnili." Co říká na přestup samotný Michal Klesa? "Chtěl jsem po šesti letech změnu a nabídka, která přišla závisela i na tom, aby se kluby dohodly. Pro odchod jsem se rozhodl proto, že bych rád zkusil fotbal i jinde. Na těch šest let nikdy nezapomenu, Příbram mně dala možnost hrát ligu, strávil jsem tu krásných šest let." "Chápeme, že je to hráč, který se špatně nahrazuje, ale máme dostatek hráčů z vlastních zdrojů. Nevylučujeme ani příchod jiného hráče. Vše je však otázkou jednání," doplnil ještě Jaroslav Starka. Michal Klesa odehrál během šesti ligových sezón 125 ligových zápasů a dal 11 branek. Dalších 23 startů přidal při druholigovém působení a další starty odehrál i za B-tým a v Ondrášovka cup (Poháru ČMFS). (obrazek http://www.fkpribram.cz/galerie/11-12/a-tym/priprava_pisek/thumbs/foto21.jpg)Michal Klesa(/obrazek)