Michal Škoda další branky nepřidá

Útočníkovi Škodovi skončila smlouva a nebude se prodlužovat.

Michal Škoda působil v příbramském klubu přesně rok, když především na startu ročníku v našem dresu zářil a střílel jeden gól za druhým. Spolu s horšími výsledky mužstva, se Michalu již také nedařilo tolikrát rozvlnit síť soupeře.

Nastoupil ve 28 zápasech a skončil na 7 vstřelených brankách. K poslednímu červencovému dni mu vypršela v Příbrami smlouva.

1.FK Příbram děkuje za odvedené služby a přeje hodně štěstí do příštího působení!

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO