Michal Škoda přestoupil do Příbrami

Není to ani měsíc, co Michal Škoda ještě v dresu Zbrojovky Brno nastoupil u Litavky. Nyní přestupuje právě do příbramského klubu.

V nejvyšší soutěži odehrál doposud 120 utkání a vstřelil 29 branek. Minulý ročník oblékal dres Zbrojovky Brno a zasáhl do 25 duelů a soupeřovu síť rozvnil šestkrát. V minulosti působil ve Viktorii Žižkov, Českých Budějovicích nebo norském Lillestromu.

“Stále nám v útoku chybí Miroslav Slepička, který již sice trénuje s mužstvem, nevíme však, kdy bude připraven na plnou zátěž. Proto jsme zareagovali a angažovali Michala Škodu, což je útočník, který má svou kvalitu a hodnotu. Má vysokou postavu a dokáže vstřelil branky,” okomentoval důvody příchodu Michala Škody prezident klubu Jaroslav Starka.

Dres s číslem 11 bude mít nového majitele a bude jím právě Michal Škoda.

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu