1.FK Příbram

Michal Škoda přestoupil do Příbrami

Není to ani měsíc, co Michal Škoda ještě v dresu Zbrojovky Brno nastoupil u Litavky. Nyní přestupuje právě do příbramského klubu.

V nejvyšší soutěži odehrál doposud 120 utkání a vstřelil 29 branek. Minulý ročník oblékal dres Zbrojovky Brno a zasáhl do 25 duelů a soupeřovu síť rozvnil šestkrát. V minulosti působil ve Viktorii Žižkov, Českých Budějovicích nebo norském Lillestromu.

“Stále nám v útoku chybí Miroslav Slepička, který již sice trénuje s mužstvem, nevíme však, kdy bude připraven na plnou zátěž. Proto jsme zareagovali a angažovali Michala Škodu, což je útočník, který má svou kvalitu a hodnotu. Má vysokou postavu a dokáže vstřelil branky,” okomentoval důvody příchodu Michala Škody prezident klubu Jaroslav Starka.

Dres s číslem 11 bude mít nového majitele a bude jím právě Michal Škoda.

Příští zápas
sobota 18.1.2020
Příprava A-tým, Tipsport Liga
10:30h
Bohemians Praha 1905
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
07. 01. 2020
Příbram zahájila zimní přípravu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners