1.FK Příbram

Milan Lalkovič posilou Příbrami

Trenér Pavel Horváth přivítal v kabině Milana Lalkoviče, který podepsal smlouvu do konce letošního ročníku.

Milan Lalkovič začínal s fotbalem v Košících, odkud ve čtrnácti letech odešel do anglického velkoklubu Chelsea FC. Od roku 2010 postupně hostoval v Doncasteru, Haagu, Vitórii Setubal a Walsall. V létě 2014 přestoupil do Mladé Boleslavi, kde byl pouze půl sezony a opět odešel do Anglie, kde nastupoval za Barnsley, Wallsall, Portsmouth a skotské Ross County. V říjnu 2018 ho angažovala Olomouc, o rok později se stává hráčem Baníku Ostrava, odkud nyní přestupuje do Příbrami.

"V posledním angažmá se mi nedařilo a nenastupoval jsem tak, jak bych si představoval. Jsem rád, že jsem se stal hráčem Příbrami. Je to pro mě ideální restart, abych se opět vrátil do své formy a pomohl Příbrami v cestě za setrváním v nejvyšší soutěži," pronesl po prvním tréninku Milan Lalkovič.

Nejčastěji Lalkovič nastupuje na postu levého křídla či útočníka. "Milan je kvalitní hráč se zkušenostmi ze zahraničí, který nám pomůže v náročném boji o záchranu. Věřím, že schopnosti ukáže již v nejbližších utkáních. Určitě je to pro nás posila," okomentoval příchod Lalkoviče statutární ředitel Příbrami Jan Starka.

Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.