FK VIAGEM PŘÍBRAM

Milan Lalkovič posilou Příbrami

Trenér Pavel Horváth přivítal v kabině Milana Lalkoviče, který podepsal smlouvu do konce letošního ročníku.

Milan Lalkovič začínal s fotbalem v Košících, odkud ve čtrnácti letech odešel do anglického velkoklubu Chelsea FC. Od roku 2010 postupně hostoval v Doncasteru, Haagu, Vitórii Setubal a Walsall. V létě 2014 přestoupil do Mladé Boleslavi, kde byl pouze půl sezony a opět odešel do Anglie, kde nastupoval za Barnsley, Wallsall, Portsmouth a skotské Ross County. V říjnu 2018 ho angažovala Olomouc, o rok později se stává hráčem Baníku Ostrava, odkud nyní přestupuje do Příbrami.

"V posledním angažmá se mi nedařilo a nenastupoval jsem tak, jak bych si představoval. Jsem rád, že jsem se stal hráčem Příbrami. Je to pro mě ideální restart, abych se opět vrátil do své formy a pomohl Příbrami v cestě za setrváním v nejvyšší soutěži," pronesl po prvním tréninku Milan Lalkovič.

Nejčastěji Lalkovič nastupuje na postu levého křídla či útočníka. "Milan je kvalitní hráč se zkušenostmi ze zahraničí, který nám pomůže v náročném boji o záchranu. Věřím, že schopnosti ukáže již v nejbližších utkáních. Určitě je to pro nás posila," okomentoval příchod Lalkoviče statutární ředitel Příbrami Jan Starka.

Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.