Milan Mišůn přestupuje do Jablonce

V letošní sezoně odehrál Milan Mišůn všechny utkání a podílel se tak výrazně na konečném dvanáctém místě v tabulce.
Příbramský odchovanec si za náš A tým zahrál v 75 zápasech Gambrinus ligy, podařilo se mu dvakrát skórovat. V letošní sezoně odehrál Milan Mišůn všechna utkání a podílel se tak výrazně na konečném dvanáctém místě v tabulce. (kurziva)„V Jablonci budují mužstvo, se kterým chtějí hrát o pohárové příčky. Milan Mišůn za náš klub odehrál spoustu kvalitních utkání, chceme mu umožnit přestup do klubu, kde bude mít možnost zahrát si poháry již v nejbližší době.“(/kurziva) okomentoval přestup našeho obránce prezident klubu Jaroslav Starka. V roce 2009 přestoupil Milan Mišůn do slavného skotského klubu Celtic Glasgow, zkusil si tak angažmá v klubu s velmi slavnou historií. Přibližně po třech letech se vrátil zpět do Příbrami, v letošní sezoně nastupoval několikrát jak na pozici stopera, tak také na pozici levého obránce. (kurziva)„Milan Mišůn patřil v sezoně, která nedávno skončila, k základním stavebním kamenům naší sestavy, o čemž svědčí i fakt, že v sestavě nechyběl ani minutu. Bohužel a někdy bohudík, protože finanční situace není jednoduchá, musíme občas nějakého našeho dobrého hráče prodat. Tentokrát padla volba na Milana, na jednu stranu mě to mrzí, protože nám bude chybět, ale na druhou stranu mu to moc přeji, protože si to zaslouží a věřím, že si v Jablonci zahraje o špičku ligy.“(/kurziva) uvedl k přestupu generální ředitel klubu Petr Větrovský. Milan Mišůn poprvé nastoupil v Gambrinus lize v roce 2008 v utkání se Slavií, které jsme prohráli o gól, zahrál si také v mládežnických reprezentačních výběrech. (kurziva)„Nabídka přestupu do Jablonce mě velice překvapila a potěšila. Je to pro mě nová zkušenost a jsem rád, že mě Příbram pustila. Doufám, že si tím neznepřátelím příbramské fanoušky. K příbramskému klubu mám silný vztah, jelikož je to klub, který mě vychoval, ale přestup do Jablonce je zase další krok v mé kariéře.“(/kurziva) vyjádřil se k přestupu také Milan Mišůn.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School