Miroslav Slepička má zlomený kotník

Vážné zranění vyřadilo z podzimní části sezóny příbramského útočníka Miroslava Slepičku.
Prohra v Karviné nebyla jedinou ranou pro náš tým. V 10. minutě zápasu se Slezany si zlomil kotník a pro zbytek podzimní sezóny je pro náš tým mimo hru. Bezodkladně jej čeká operace v pražské nemocnici a jeho gólová bilance se tak zatím zastavuje na čtyřech brankách. Jeho návrat lze očekávat v jarní části sezóny a zimní přípravě. (kurziva)"Do mého prostoru šel dlouhý míč, já jsem se na něj snažil dostat, jenže noha mi zůstala v zemi a jen jsem uslyšel křupnutí,"(/kurziva) komentuje nešťastný moment šestatřicetiletý forward. Mírovi držíme palce, ať operace dobře dopadne a přejeme mu co nejrychlejší návrat na ligový trávník.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO