Miroslav Slepička má zlomený kotník

Vážné zranění vyřadilo z podzimní části sezóny příbramského útočníka Miroslava Slepičku.
Prohra v Karviné nebyla jedinou ranou pro náš tým. V 10. minutě zápasu se Slezany si zlomil kotník a pro zbytek podzimní sezóny je pro náš tým mimo hru. Bezodkladně jej čeká operace v pražské nemocnici a jeho gólová bilance se tak zatím zastavuje na čtyřech brankách. Jeho návrat lze očekávat v jarní části sezóny a zimní přípravě. (kurziva)"Do mého prostoru šel dlouhý míč, já jsem se na něj snažil dostat, jenže noha mi zůstala v zemi a jen jsem uslyšel křupnutí,"(/kurziva) komentuje nešťastný moment šestatřicetiletý forward. Mírovi držíme palce, ať operace dobře dopadne a přejeme mu co nejrychlejší návrat na ligový trávník.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020