Místo zápasu se Spartou modelové utkání

Odložení zápasu se Spartou Praha využil náš tým k tvrdším tréninkům v závěru týdne a zakončením v rámci sobotního modelového mače.

V tréninku s A-týmem jsou zapojeny také obě poslední posily - Steve Kingue a Edrisa Lubega. Naopak chyběli někteří zranění a marodi jako například Karel Soldát, Denis Laňka, Stefan Vilotič a Mihailo Cmiljanovič. S týmem se tak do zápasu zapojili i asistent trenéra Peter Grajciar a kondiční trenér Marek Chrobák. Trenér Pavel Horváth a asistent Petr Čuhel sledovali počínání mančaftu z tribuny stadiónu Na Litavce. V neděli má tým volný den a od příštího týdne se připravuje na duel s Libercem.

Více informací najdete také v rozhovoru s Pavlem Horváthem.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.