Mladíci z U9 stále dominantní

​Příbramský mládežnický fotbal díky kategorii U9 slaví další velký úspěch. Tuto sobotu vyhráli turnaj v Roudnici nad Labem, za účasti všech nejlepších týmů z Čech.

Letošní vítěz Ondrášovky opět potvrdil roli favorita turnaje a stal se celkovým vítězem ze všech 32 týmů, kdy po celý turnaj neztratil ani bod. Ze základních skupin postoupil s přehledem a už ve vyřazovací části doslova rozstřílel nejprve v semifinále Bohemians 1905 7:1, a ve finále pak Mladou Boleslav 7:2.

Individuální ocenění navíc pobral Patrik Brosch za nejlepšího střelce celého turnaje.

Celkové pořadí:

1. 1.FK Příbram

2. Mladá Boleslav

3. Sparta Praha

4. Bohemians 1905

5. Slavia Praha

6.  - 32. ostatní týmy

Hodnocení trenérů:

Úspěch je o to cennější, že se o něj zasloužili všichni členové širokého kádru týmu, kteří museli nahradit kluky, jež se nemohli z různých důvodů tohoto turnaje zúčastnit. Kluci ukázali, že příbramská líheň talentů je snad bezedná 😃.

Tímto bychom chtěli i zároveň opět apelovat na všechny na rodiče, kteří mají doma děti r. 2015, 2014, aby neváhali a přivedli své mladé budoucí fotbalisty do kategorií U6 i U7. Kontakty na trénéry týmů najdete zde

Má to smysl.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
10. 10. 2020
Pavel Horváth: Pro nás to byla nepříjemná konfrontace
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO