Mojdl hostuje v Čáslavi, Kvída má 3letou smlouvu

V závěru týdne přinášíme aktuality z příbramského kádru: záložník Jan Mojdl odchází na půlroční hostování do Zenitu Čáslav. Devatenáctiletý stoper Jan Kvída podepsal s klubem profesionální smlouvu na tři roky.
Honza Mojdl odchází na půlroční hostování do Zenitu Čáslav. Náš klubový odchovanec má na kontě i jeden ligový start v zápasu s Olomoucí. Petr Větrovský k jeho hostování uvádí: "Po poradě s trenéry jsme se dohodli, že mladý hráč, kterým Honza je, potřebuje pravidelně nastupovat. Protože jeho výkonnost přerůstá rámec divize, kde hraje naše béčko, snažili jsme se mu najít adekvátní úroveň a jsem rádi, že bude moci získat druholigové zkušenosti. Hostování mu určitě prospěje, jako již dříve například Tomáši Pilíkovi, Janu Kalabiškovi či Matěji Štochlovi." Obránce Jan Kvída, podepsal svoji první profesionální smlouvu s naším s klubem. Je to příbramský odchovanec, který se připravoval od zimní přípravy s A-týmem. Pro devatenáctiletého hráče byl připraven tříletý kontrakt. "Honza disponuje velmi dobrými fyzickým vlastnostmi, ovšem musí hodně pracovat, protože je to mladý hráč. Chceme, aby získával zkušenost se špičkovým dospělým fotbalem. Na podzim hrál i za béčko a má velké předpoklady, aby zde jednou ligu hrál," řekl k podpisu smlouvy trenér Roman Nádvorník. A ředitel klubu Petr Větrovský doplňuje: "Jsem rád, že se Honza stal dalším odchovancem, který se přes žáky a dorost dostal do pater nejvyšších. Posun jeho výkonnosti jsme si chtěli potvrdit novou smlouvou."
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners