1.FK Příbram

Musím se stále zlepšovat

V letošní sezoně si Patrik Červeňák připsal již dvacet startů za dorost U-19, který je momentálně na desátém místě v tabulce.
(otazka)Patriku, kde a v kolika letech jsi začínal s fotbalem?(/otazka) (odpoved)S fotbalem jsem začal tady v Příbrami, když mi bylo 5 let.(/odpoved) (otazka)Jak bys popsal období, když jsi hrál za žáky a poté, když jsi začínal v dorostu?(/otazka) (odpoved)Začínal jsem u trenéra Martina Špinara za ročník 95. Poté jsem přestoupil do svého ročníku 96, kde mě trénoval trenér Ervín Reichenauer, který mě dotáhl nejdále a touto cestou bych mu moc rád poděkoval. V dorostu byl mým trenérem pan Janota, s kterým jsme vyhráli dorosteneckou ligu bez jediné porážky.(/odpoved) (otazka)Jak bys sám sebe jako fotbalistu charakterizoval?(/otazka) (odpoved)Je těžké sám sebe charakterizovat, ale myslím si, že mou předností je rychlost a důraz. Na druhou stranu mám i slabou stránku a to především v technice, na které stále musím pracovat.(/odpoved) (otazka)Máš nějaký sportovní vzor?(/otazka) (odpoved)Můj vzor je Roberto Carlos.(/odpoved) (otazka)Na jaké pozici v sestavě nejraději nastupuješ?(/otazka) (odpoved)Má pozice je pravý obránce, kde nejraději nastupuji.(/odpoved) (otazka)Jak jsi spokojený s výsledky v letošní sezoně?(/otazka) (odpoved)S výsledky jsem docela spokojený, ale myslím si, že máme určitě navíc. Zbytečně jsme ztráceli plno bodů, i když jsme byli fotbalově lepší než soupeř.(/odpoved) (otazka)Co by sis přál s ohledem na budoucnost?(/otazka) (odpoved)Přál bych si to dotáhnout ve fotbale co nejdále, ale musím se stále zlepšovat a podávat takové výkony, abych dostal šanci v A týmu.(/odpoved)
Příští zápas
neděle 17.1.2021
FORTUNA:LIGA, 15. kolo
16:00h
1.FK Příbram
FC Viktoria Plzeň
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.