1.FK Příbram

Musím to zaklepat na všechno co jde...

První čisté konto sezony si v duelu s Českými Budějovicemi připsal Marek Boháč.

Marku, první nula v sezóně a především také první nula v nejvyšší soutěži po velmi dlouhé pauze, jaký je to pocit?

Měl jsem pauzu rok, je to samozřejmě dlouhá doba a jsem hodně šťastný, že se to dnes povedlo a ta nula znamená zisk tří bodů.

Po zranění už jsi naprosto v pořádku?

Ano, je to všechno na 100%. Musím to zaklepat na všechno co jde...

Jaká situace v průběhu zápasu pro tebe byla nejhorší?

Asi ta kdy na mě běžel sám Schranz, navíc to bylo nějakých dvacet minut před koncem, což by ještě bylo hodně času na nějaké drama.

Máš před sebou dva mladé stopery, je potřeba je hodně dirigovat, nebo už jsou sehraní?

Já jsem zvyklý dirigovat všechny, takže ať jsou mladí bez zkušeností, nebo starší ostřílenější, je to jedno a křičím na všechny. Musím, ale říct, že to zvládají dobře jak oni dva, tak i celý tým směrem do defenzivy pracuje velmi dobře a nepouštíme moc žádného soupeře do nebezpečných situací.

Trenér Nádvorník po prvním zápase sezóny říkal, že otázka brankářské jedničky pro něho byla nejsložitější, cítíš se teď po pěti kolech jako jednička týmu? Panuje mezi tebou a Ondrou nějaká rivalita?

Jestli jsem jednička nebo ne, to je otázka na trenéra. Já myslím, že jsem podával celkem solidní výkony a trenér je snad spokojený. S Ondrou jsme tu oba hodně dlouho, jsme úplně v pohodě, podporujeme se a pomáháme si navzájem.

Příští zápas
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
17:00h
1.FK Příbram
FK Dukla Praha
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.