Musíme proměňovat šance

Domácí odchovanec Martin Krameš odpovídal na dotazy po třetím prohraném utkání v řadě.
(otazka)Martine, třetí zápas nula bodů a navíc žádný vstřelený gól. Co zlepšit, aby přišly ligové body? (/otazka) (odpoved)Především musíme dávat z našich šancí góly, protože těch šancí už jsme v odehraných zápasech měli dost. Já mám na starosti spíše defenzivní činnosti, ale i tak bych byl rád, kdybych i já pomohl ke gólům.(/odpoved) (otazka)Probírali jste o poločase pokutový kop Plzně? Byla to hodně nepřehledná situace.(/otazka) (odpoved)Nene vůbec jsme se o tom nebavili, chtěli jsme se soustředit jen na a náš výkon a ještě se poprat o body.(/odpoved) (otazka)Tomáš Majtán je asi největší smolař posledních dvou utkání, v každém z nich měl jasnou tutovku a nedal, jak ty svoje neproměněné šance vnímá?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě, že kdyby dal Tomáš to úvodní sólo, mohl by zápas vypadat jinak, protože takhle Plzeň vedla, pak se zatáhla a hrála už co potřebovala. Majty je skvělý kluk, který je moc pracovitý a v tréninku mu to tam padá všechno a já věřím, že je jen otázka času, kdy to zlomí a začne být naším střelcem.(/odpoved) (otazka)Kalkulovali jste nějak s možnou sestavou Plzně? Západočechy čeká boj o LM a mohla nastoupit v hodně kombinované sestavě...(/otazka) (odpoved)Měli jsme více variant jak by mohla sestava hostů vypadat, ale ve finále je to jedno, protože jak hráči v poli, tak ti co zůstalo na lavičce jsou velmi kvalitní a bylo celkem jedno kdo nastoupí.(/odpoved) (otazka)Pepa Divíšek dneska nastoupil na netradičním postu stopera, jak dlouho dopředu věděl, že bude zaskakovat v téhle roli?(/otazka) (odpoved)Myslím, že to věděl poměrně dlouho a zvládl to slušně. Ještě jsme čekali jestli již nastoupí Martin Jiránek, který ale nakonec hrát nemohl.(/odpoved) (otazka)Dneska jsi v záloze nastoupil s Petrem Trappem, což je hráč, který už má za sebou poměrně dost zkušeností, jaká je s ním spolupráce na hřišti?(/otazka) (odpoved)Petr se snaží na hřišti hodně komunikovat a pozitivně nás povzbuzovat, což je vždycky lepší, abychom si i v zápase dokázali vyjasňovat určité herní situace.(/odpoved)
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners