Musíme zvednout hlavu a začít vyhrávat

Filip Zorvan se po delším zranění vrátil do základní sestavy.

Filipe vrátil ses do základní sestavy po vleklém zranění, co přesně tě trápilo?

Měl jsem problém s tříslem. Bohužel doba léčby byla dvojnásobná, než se předpokládalo. Těšil jsem se, až budu moci naplno trénovat a hrát zápasy. Bylo to pro mě nekonečné čekání.

Body se nám nedaří získat, co musíme zlepšit, abychom nastartovali nějakou úspěšnou sérii?

Bohužel je to tak. V posledních zápasech dostáváme hodně gólů, tak asi hlavně zpevnit obranu a odrazit se od nuly v zádech. Utkání na Slovácku pro nás opět nevyznělo dobře, výsledek je možná až moc krutý, ale už se stalo a musíme sebrat nějaké body v Brně.

Fanoušci jsou také nyní zklamání, co bys jim vzkázal v těchto těžkých časech?

My jsme zklamaní hodně. Na trénincích pracujeme na odstranění chyb, to musíme přenést do zápasů a potěšit je v těchto těžkých časech. Jejich podporu i zklamání vnímáme. Musíme zvednout hlavu a začít vyhrávat. Jiná cesta není.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.