My jsme Příbram a nikdo není větší než my

Emmanuel Antwi se zabydlel na levé straně obrany a často podporuje útoky našeho týmu. V utkání s Duklou byl nejprve u obdržené branky, pak skvěle připravil vítězný gól. Jaké má dojmy ze zápasu a co říká k blížícímu zápasu se Spartou?
(otazka)V posledních zápasech jsi pravidelně nastupoval v základní sestavě. Jak vnímáš svoji současnou pozici v týmu?(/otazka) Znamená to pro mě moc. Pro každého fotbalistu je sen pravidelně nastupovat a pomáhat týmu. Zejména když vím, kolik to stojí úsilí. Chci dál na sobě makat, abych hrál pořád. (otazka)Jak důležité je pro tebe získávání zkušeností a rad od Rudy Skácela?(/otazka) Vzpomínám si, jak mi před začátkem sezóny povídal trenér Csaplár něco, co si stále nosím v hlavě. Při jednom z tréninků, kdy jsme posílali centry na útočníky a já je dělal špatně, si mě zavolal a řekl mi: „Ty můžeš být mnohem lepší hráč, tak se uč a sleduj Rudu, ať jednou můžeš být tím nejlepším hráčem.“ Od tohoto momentu jsem se začal učit jeho pohyb po hřišti, jak hraje a provádí jednotlivé činnosti. Od našeho fantastického kapitán jsem také čerpal užitečné rady. Moc mi pomohl a pořád se při trénincích od něj učím. (otazka)Co říkáš na týmový duch a sílu týmu, který dokázal otočit a vyhrát zápas nad Duklou?(/otazka) Náš týmových duch je nejlepší. A všichni v týmu vědí, jak moc důležitý zápas to pro nás byl. Byli jsme velmi soustředění, navzdory vývoji zápasu, že chceme odjet z Julisky se všemi body. Naprosto celý tým byl připravený bojovat do posledního dechu. Věřím, že takový zápal si udržíme až do konce sezóny. (otazka)Zápas pro tebe nezačal moc dobře, když jsi přihrál Dukle na branku. Co ti při tom běželo hlavou? (/otazka) To byl pro mě opravdu nešťastný moment a byl jsem z toho hodně zlomený. Co mi ale pomohlo, byli mí spoluhráči. Kočí, Tregy, Kodrys, Mingi i Reza a ostatní mi ukázali co je to opravdová týmová rodina. Ohromně mě to motivovalo a pozvedlo k tomu, abych bojoval až do konce. (otazka)Špatný moment jsi napravil skvělou přihrávkou na vítězný gól. Věděl jsi, že je Tonda na druhém křídle?(/otazka) Ano, to je to, proč jsou fotbalové zápasy nádherné. Když uděláte chybu, je to pro vás lekce, jak to máte příště udělat lépe. Ještě víc jsme začali makat. Když jsem měl míč na noze, myslel jsem, že budu v docela dobré pozici pro střelu, pak jsem ale v ose branky viděl Keitu, tak jsem mu chtěl připravit nahrávku. Zahlédl jsem ještě Tondu Fantiše na druhé straně, jak sprintuje k brance. To mi přišlo jako nejlepší varianta, což se ukázalo jako nejlepší volba, když dal právě on gól. Bylo to prostě skvělé, právě když toto často trénujeme. Je to pro všechny hráče určitá povinnost být při hře kreativní a to je to, proč se můžete dostat až na tu nejvyšší úroveň. (otazka)Jak jste si užili pozápasové oslavy?(/otazka) Byla jednoduše fantastická. Chytili jsme se příležitosti a nevybojovali jen jeden bod, ale rovnou tři, což pro nás znamená mnoho. Byl to moc důležitý zápas a oslava v kabině byla naprosto zasloužená. (otazka)Čeká nás poslední zápas podzimu, kdy přijede Sparta. Jak tipuješ, že zápas dopadne?(/otazka) Měl bych říct, že to bude velký zápas s velkým soupeřem. Ale já musím říct, že nikdo není větší než jsme my! My jsme Příbram a společně můžeme kdykoli bojovat proti jakémukoli týmu! V sobotu to nebude jednoduché. Jestliže Sparta prohrála poslední domácí zápas s Teplicemi, tak bude chtít přijet svoji bilanci zvrátit. My na ně budeme připraveni vlítnout kdykoli během sezóny. Jak jsem řekl, jsme skvělý tým a velká rodina a společně můžeme zase uspět.