Na domácím stadionu nemůžeme Karviné nechat body

Marek Boháč povídal ještě o nepovedeném zápase v Boleslavi, vyhlíží však již Karvinou.

Šest gólů, neschopnost venku vstřelit gól. Jak jsi to z branky viděl ty v Mladé Boleslavi?

Nedostal jsem šest gólů poprvé, ale tentokrát to bylo opravdu hrozné. Nezaobírám se tím, že jsem za žádný gól nemohl, můj názor je, že s každým gólem se dá něco dělat. Tentokrát jsme měli i trochu smůly, na penaltu jsem si sáhl. Soupeři za má záda spadlo prakticky všechno, my jsme jim to však moc usnadnili.

Proč se nám venku nedaří tak jako na domácím stadionu?

Doma hrajeme dobře v obraně, to se nám venku nedaří. V Boleslavi jsme udělali obrovské chyby. Nemáme na hřištích soupeřů takové sebevědomí, klesne nám tak na polovinu. To pak v lize každý potrestá, přitom si stále říkáme, že už to venku musíme prolomit.

V sobotu nás čeká Karviná, povinnost velí zvítězit, že?

Zápas s Boleslavi je už za námi, hodně jsme si k tomu v kabině řekli. Nesmí to v nás zůstat, protože Karvinou doma musíme porazit. Bude to nesmírně těžký zápas, na domácím stadionu ale nemůžeme Karviné nechat body.