Na hostování z Bohemians přichází Pavel Osmančík

Dvaadvacetiletý útočník naposledy působil ve Viktorii Žižkov.

Pavel Osmančík je odchovancem Bohemians Praha 1905, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi. V prvním mužstvo se poprvé objevil v sezoně 2019/2020, avšak pravidelně začal nejvyšší soutěž hrát až sezonu následující, když si připsal 17 startů a jednu branku.

V minulém ročníku pak Pavel Osmančík reprezentoval jiný pražský klub a sice Viktorii Žižkov s bilancí 12 startů a jedné branky.

Na startu přípravy se nyní v nejbližších hodinách objeví v Příbrami, kam přichází z Bohemians na hostování.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.