Na příbramském stadionu se točila reklama

V reklamě určené pro společnost Auta s.r.o. a Kia Motors si zahrál kapitán mužstva Daniel Huňa a dorostenecký brankář Dušan Švestka. První využití reklamy nastane ještě tento měsíc a pouštět ji bude TV Fonka.
"Je to asi moje první televizní reklama a musím říct, že to pro mě byl příjemně strávený čas a velká zkušenost", okomentoval natáčení střelec Huňa. Jiří Boukal, majitel společnosti Auta s.r.o.: "Obchodním partnerem 1.FK Příbram je naše společnost již několik let. Nápad na využití reklamy s Danem Huňou mě potěšil o to víc, že je to v současnosti druhý nejlepší střelec naší nejvyšší fotbalové soutěže." Reklama se točila necelou hodinu a při natáčení nenastal žádný problém. Oba "herci" velmi pilně plnili své role a občas se při natáčení i pobavili. "Byl by hřích, nevyužít toho, že je v našem mužstvu přední domácí střelec a neuzavřít díky tomu nějaký zajímavý obchod. S obchodními partnery máme velmi dobré vztahy a vycházíme si vzájemně vstříc. Věřím, že reklama bude mít pozitivní dopad a užitek pro všechny strany." Dodal k natáčení marketingový ředitel Petr Větrovský. Svou roli zvládl také velmi dobře 17ti letý dorostenecký brankář Dušan Švestka: "Jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit natáčení a je to pro mě velká zkušenost. Naštěstí jsem netrpěl žádnou velkou trémou." (foto 08-09/a-tym/reklama_kia/foto01.jpg)(/foto) (foto 08-09/a-tym/reklama_kia/foto02.jpg)(/foto) (foto 08-09/a-tym/reklama_kia/foto03.jpg)(/foto) (foto 08-09/a-tym/reklama_kia/foto04.jpg)(/foto)