Na utkání se Sigmou budou vstupenky i v prodeji!

Přinášíme informace k sobotnímu duelu nadstavby Fortuna:Ligy.

Jako v předchozích zápasech, také na ten se Sigmou Olomouc, mají vstup zdarma partneři 1.FK Příbram, permanentkáři (karty zakoupené) a členové Oficiálního fanklubu.

Do prodeje půjde celkem 700 vstupenek, z toho 350 bude připraveno na pokladně k tribuně Marila a 350 na tribunu 1.FKPB. Na utkání nejsou platné V.I.P. karty, volné permanentky ani celosezonní akreditace.

Tribuna 2003 bude uzavřena a fanoušci hostujícího klubu nebudou do areálu vpuštěni.

Vstupenka pro domácí příznivce bude za standardní cenu 100 korun. Upozorňujeme, že se může stát, že na všechny zájemce nevyjde, proto předem žádáme o pochopení.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.