FK PŘÍBRAM

Nábor dětí bude 27. května

Pravidelný nábor nejmenších dětí, které chtějí sportovat na zeleném trávníku, se bude konat v pondělí 27. 5. od 17 hodin na hlavním hřišti stadiónu Na Litavce.

Nábor je určen zejména pro děti ročníků 2019 a starších. Začínáme v pondělí 27.5. v 17:00 na hlavní ploše areálu Na Litavce

V přípravkách FK Příbram se děti naučí základy sportovního pohybu. Zejména v nejmenších kategoriích klademe důraz na to, aby děti sport a fotbal bavil a užívali si hru s míčem. Nejhezčí pak pro ně bude, aby se děti bavily v dobré a veselé partě kamarádů a mohli se třeba i přiblížit ke svým fotbalovým idolům z celého světa.

Náborový den bude i proto vypadat jako zábavné odpoledne s nejrůznějšími aktivitami pro nejmenší děti, což platí jak pro kluky tak i pro holčičky.

Dobré bude vybavit děti sportovním oblečením i botami. Samozřejmě můžou být i rovnou kopačky, pokud máte k dispozici. Ke sportu bude fajn mít i láhev s pitím.

Pro děti máme přichystané drobné dárky a těšit se mohou i na hosty z FK Příbram.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School