FK PŘÍBRAM

Nábor dětí i s hráči A-týmu

V pondělí odpoledne přišli rodiče s dětmi na již druhý letošní nábor. Jsme rádi za všechny, kteří k nám přišli sportovat.

Pro všechny dospělé je každý všední den nabitý a tak jsme moc rádi, že si našlo k nám cestu hned několik rodin s dětmi v den náboru. Ti dorazili na již druhý letošní náborový den, který měl za účel vidět další děti pro doplnění přípravek fotbalové akademie FK Příbram.

S trenéry přípravek i hráči A-týmu si děti nejen zahráli fotbal, ale i zasportovali v nejrůznějších dispciplínách. Jsme moc potěšeni, že všechny děti byly ohromně šikovné a moc rádi holky i kluky zapojíme do zábavných tréninků přípravek ročníku 2018. Bylo vidět, že všechny fotbal bavil a my jim budeme přát, aby jim nadšení a elán zůstaly.

Na konci náboru si všechny děti odnesly podepsané fotky i plakáty od FK Příbrami i pár pozorností od našeho dlouhodobého podporovatele Kovohutí Příbrami.

Pokud jste nábor nestihli, máte kdykoli šanci ozvat se trenérům přípravek a na běžný tréninkový den přijít. To platí zejména pro ročníky 2016, 2017, 2018.
Kontakt na hlavního trenéra přípravek Martina Habarta: 602 460 452

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School