Nastává období pravdy a musíme začít nutně vítězit

Před derby s Mladou Boleslaví hovořil trenér Pavel Horváth.

"Musíme se vyvarovat individuálních chyb, které nás pak v zápasech sráží. Minulý zápas v Brně jsme předvedli nejlepší výkon v sezoně, na který budeme chtít navázat. Řešili jsme v týdnu situace, ve kterých se musíme zlepšit. Vrátil se Radek Voltr, který je zkušený ligový fotbalista, a určitě nám pomůže. Většinu zápasů v této sezoně jsme si prohráli sami, nyní nastává období pravdy a musíme začít nutně vítězit. Kluci se přesvědčili, že mohou odehrát kvalitní utkání i s lépe umístěnými týmy, jako třeba se Spartou či Ostravou. Nyní musíme ke kvalitnímu výkonu přidat také bodový zisk."

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.