Navštívili jsme školu All Stars School

Ghanský obránce Manu Antwi i kamerunský útočník Vinny Loic Nkwinga byli za dětmi ve škole All Stars School.

Emmanuel Antwi a Vinny Loic Nkwinga. Dva kluci z Afriky, kteří se živí fotbalem v Příbrami, navštívili společně s marketingovým manažerem Zdeňkem Brožem školu All Stars School. Manu i Loic velmi dobře vládnou angličtinou a podobně tomu bylo mnoho dětí v této soukromé škole. Kluci z Ghany a Kamerunu dostali od dětí pěkné přivítání a pak si dlouhé minuty povídali s dětmi i učitelkami o odlišnostech mezi českým prostředím a tím, kde oba fotbalisté vyrostli. Došlo i na připomínku, že tady mají děti svět mnohem složitější, protože v Ghaně i Kamerunu to bývá ve škole i mimo školu často náročnější.

Kromě tradičních focení s dětmi si taky s dětmi oba fotbalisté zahráli fotbálek, kdy oba "kapitáni" vedli svůj tým k výhře. Děti se ohromně pobavily a i když se třeba nezapojily všechny do hry, tak třeba děvčata si zahrála na cheerleaders.

Pro všechny děti nejen z této školy už teď předáváme pozvánku na nejbližší domácí zápas s Brnem 3. května. Na ten chystáme fanzónu s různými herními atrakcemi, foto-koutkem, autogramiádou i živou kapelou.

Návštěvy škol spadají pod klubový program Fotbal pro všechny generace. Cílem je ukázat a popularizovat fotbal v Příbrami různými formami a pro různé generace od těch nejmenších až po naše spoluobčany v důchodovém věku.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School