Nehoda autobusu se šťastným koncem

Nehoda na cestě ze zápasu našich dorosteneckých týmů dopadla naštěstí bez zranění. Klub děkuje všem, kteří pomohli.

Návrat z pátečního utkání proti Opavě, kde hrál náš U19 a U17 tým, mohl být spokojenou jízdou domů. U19 totiž vyhráli 2:0 a U17 remizovali 2:2. Bohužel u Fulneku měl autobus nehodu, když při vyhybání jinému vozidlu spadl do příkopu u silnice. Fotbalisty a realizační tým tak museli vyprosti místní hasiči, kteří jim po čas noci poskytli v chladném počasí zázemí.

"Náš klub děkuje paní místostarostce Lucii Činčalové a všem členům záchranných složek, včetně hasičů z Fulneku za jimi poskytnuté zázemí pro naše kluky. Jsme za jejich pomoc velmi vděčni, máme v plánu jim poslat věcné poděkování," uvedl ředitel klubu Jan Starka.

Celá výprava, hráči i realizační tým, jsou naštěstí v pořádku. Pan Brda, který pro naše týmy dlouhá léta zajišťuje přepravu, měl po nehodě velkou starost o všechny cestující. Autobus teď čeká servis.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners