Nesmíme být předem poraženi

Trenér Roman Nádvorník před duelem v Edenu počítá ztráty, nicméně předem nic nevzdává.

Trenére, není tajemstvím, že nám v sobotním utkání budou kvůli karetnímu trestu scházet Rezek, Tregler a Soldát, dle dohody klubů pak nemůže nastoupit Alvir, jak citelné je to oslabení?

Jsou to hráči ze základní sestavy, proto to samozřejmě oslabení je. Nepojedeme do Edenu však předem poraženi, máme připravené další fotbalisty, kteří dostanou svou šanci. Pro ně je úžasnou motivací zabojovat o místo v sestavě na hřišti úřadujícího mistra ligy.

Může utkání nějak ovlivnit fakt, že v týdnu Slavie hostí FC Barcelonu?

Nemyslím si, Slavie má velmi široký kádr, a i kdyby nějaké hráče šetřila, tak má na každý post kvalitní náhradu.

S čím budete po zápase spokojený?

Pokud by se nám podařilo získat nějaké body, bylo by to velké plus do tabulky a napravili bychom domácí duel s Karvinou. Jedeme na hřiště momentálně asi nejlepšího týmu ligy, ale nemáme se čeho bát. Budeme hrát zodpovědně a věřím, že naši kvalitu také ukážeme.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School