1.FK Příbram

Nestihl jsem být nervózní

Štěpán Holý vloni vedl jako kapitán tým dorostu v juniorské Lize mistrů. Na konci roku 2016 naskočil poprvé do nejvyšší české ligy.
(otazka)V několika ligových utkání jsi už byl připravený na lavičce náhradníků. A v Mladé Boleslavi ses konečně dočkal. Kdy ses dozvěděl, že půjdeš do hry?(/otazka) (odpoved)Dozvěděl jsem se to až o poločase, když už se nastupovalo na druhou půli, takže jsem ani nestihl byt nějak nervózní. Hlavně jsem šel na hřiště za stavu 1:2, takže jsem do zápasu mohl jen něco přinést.(/odpoved) (otazka)Podílel se ses na vyrovnání na 2:2, je dojem z prvního zápasu o to silnější?(/otazka) (odpoved)Určitě je silnější, protože nastoupit na svůj první poločas v lize proti Boleslavi a vyhrát ho ještě k tomu je skvěly pocit.(/odpoved) (otazka)Děláš si nějakou fotbalovou kroniku? Co ti k prvnímu ligovému utkání zůstane v paměti?(/otazka) (odpoved)Nedělám si žádnou fotbalovou kroniku, ale rozhodně na tento zápas nezapomenu.(/odpoved) (otazka)Jak náročné utkání proti Boleslavi to bylo? A když bys jej porovnal s dorosteneckým nebo juniorským zápasem, tak co bylo jiné?(/otazka) (odpoved)Náročné to bylo, ale druhý poločas jsme byli lepší než soupeř, což pro mě bylo jen povzbuzující vidět, že dokážeme být lepším týmem, než je Boleslav, která hraje na špičce ligy. Hlavní rozdíl je asi ve větším důrazu v osobních soubojích, rychlosti hry a kvalitě hráčů. Jinak jsem žádný jiný rozdíl neviděl.(/odpoved)
Příští zápas
sobota 2.7.2022
Příprava A-tým, přát.
10:30h
1.FK Příbram
FC Sellier & Bellot Vlašim
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.