1.FK Příbram

Nestihl jsem být nervózní

Štěpán Holý vloni vedl jako kapitán tým dorostu v juniorské Lize mistrů. Na konci roku 2016 naskočil poprvé do nejvyšší české ligy.
(otazka)V několika ligových utkání jsi už byl připravený na lavičce náhradníků. A v Mladé Boleslavi ses konečně dočkal. Kdy ses dozvěděl, že půjdeš do hry?(/otazka) (odpoved)Dozvěděl jsem se to až o poločase, když už se nastupovalo na druhou půli, takže jsem ani nestihl byt nějak nervózní. Hlavně jsem šel na hřiště za stavu 1:2, takže jsem do zápasu mohl jen něco přinést.(/odpoved) (otazka)Podílel se ses na vyrovnání na 2:2, je dojem z prvního zápasu o to silnější?(/otazka) (odpoved)Určitě je silnější, protože nastoupit na svůj první poločas v lize proti Boleslavi a vyhrát ho ještě k tomu je skvěly pocit.(/odpoved) (otazka)Děláš si nějakou fotbalovou kroniku? Co ti k prvnímu ligovému utkání zůstane v paměti?(/otazka) (odpoved)Nedělám si žádnou fotbalovou kroniku, ale rozhodně na tento zápas nezapomenu.(/odpoved) (otazka)Jak náročné utkání proti Boleslavi to bylo? A když bys jej porovnal s dorosteneckým nebo juniorským zápasem, tak co bylo jiné?(/otazka) (odpoved)Náročné to bylo, ale druhý poločas jsme byli lepší než soupeř, což pro mě bylo jen povzbuzující vidět, že dokážeme být lepším týmem, než je Boleslav, která hraje na špičce ligy. Hlavní rozdíl je asi ve větším důrazu v osobních soubojích, rychlosti hry a kvalitě hráčů. Jinak jsem žádný jiný rozdíl neviděl.(/odpoved)
Příští zápas
sobota 25.1.2020
Příprava A-tým, přát.
13:00h
Loko VLTAVÍN
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 01. 2020
Trenér Roman Nádvorník hodnotí duel s Bohemians
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners