FK VIAGEM PŘÍBRAM

Neves ani Krbeček do Příbrami nepřestoupí

Ve středečním přípravném zápase proti Žižkovu nastoupily za 1.FK Příbram dvě nové tváře. Na levém obránci se představil zkušený kapverdský reprezentant Fernando Neves a příbramskou branku hájil Lukáš Krbeček dvojče Tomáše, který v 1.FK Příbram působí. "Ani jeden z hráčů se u nás již neobjeví, přestože nás rozhodne nezklamali. Fernando nás svým výkonem uspokojil a navíc mel velký zájem za nás hrát, ale nedokázali jsme se bohužel dohodnout na podmínkách s jeho klubem," objasnil důvod neangažování zkušeného zadáka, jenž naposledy hrál za slavistický klub, jemuž nyní stále patří, generální ředitel Petr Větrovský. "Lukáš Krbeček nás taktéž nezklamal. Je to charakterní kluk, ale my jsme se nemohli rozhodnout podle jednoho zápasu. Tudíž bychom ho museli testovat dál, ale vzhledem k tomu, že měl konkrétní nabídku, tak jsme ho nechtěli o ni připravit dalším testováním, protože my jsme mu zatím dát jistotu nemohli," řekl generální ředitel Větrovský. S mužstvem naopak trénuje slovenský obránce Martin Husár a brankář Mladé Boleslavi Jakub Diviš. "Oba jejich příchody řešíme," uzavřel Větrovský z herního soustředění v rakouském Kaprunu.
sobota 4.3.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
MFK Karviná
FK VIAGEM PŘÍBRAM