Nevracet se zpátky bez bodů

Asistent trenéra Bohuslav Pilný zažil největší úspěchy své hráčské kariéry v Liberci, proto jsme se ho zeptali na dojmy před utkáním.

Sledovali jste zápasy Liberce v zimní přípravě?
Samozřejmě jsme Liberec sledovali a pečlivě se na našeho soupeře připravovali, tyto zápasy jsou však nečitelné, liga je liga a příprava něco jiného. Víme, že tam přišel jako největší posila Kozák, který bude chtít zlepšit produktivitu týmu, která na podzim nebyla ideální. Další posilou je pro Liberec Musa, který je v ofenzivě také kvalitní. Doufám, že v sobotu jim to nepůjde a rozehrají se až v dalších zápasech. (smích)

Jaký je cíl s ohledem na sobotní duel?
Cíl je jasný. Nevracet se zpátky bez bodů. Budeme chtít navázat na poslední podzimní duely na hřištích soupeřů. (Plzeň 1:1, Bohemians 2:2, Dukla 1:2). V Liberci jsem prožil nejlepší období kariéry, takže se těším. Jako soupeř jsem na stadionu U Nisy ještě nebodoval, tak snad dojde v sobotu ke změně.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School