Noví hráči jsou oficiálně zaregistrováni

Přestupový termín dnes ve čtvrtek v Česku končí. Jaké změny v kádru našeho týmu se udály?

Na přestup přichází do Příbrami obránce Matyáš Coňk (21) z Mladé Boleslavi. Další příchody jsou hostovačky: útočník Pavel Hašek (19) z Viktorie Plzeň, obránce Michal Hošek (22) ze Slavie Praha, Ondřej Novotný (26) ze Sparty Praha, Jiří Hudec (21) z Dukly Praha a Vojtěch Hora (19) z Českých Budějovic. Každý z hráčů zasáhl do přípravných zápasů, které jsme hráli během přípravy a tak jste měli šanci všechny vidět v akci. Jak se poperou o místo v sestavě, to nám ukáží první zápasy i celá jarní část sezóny.

Matyáš Coňk

Pavel Hašek
 Ondřej Novotný

Michal Hošek

Vojtěch Hora

Jiří Hudec

Mezi gólmany se vrátil a tedy i přestoupil Ondřej Bleha, který byl na podzim v Komárově.

A nakonec odchody. Z kádru odešel do Kladna brankář Václav Smrkovský, o kterém jsme psali zde:

Václav Smrkovský

S týmem již také nepokračuje Emmanuel Anih, který rozvázal kontrakt

Hostování bylo také ukončeno s Ngose Nsunzu, který by měl pokračovat jako kmenový hráč Teplic v Táborsku.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School