Novinky v e-shopu - ručník či osuška

Pokračujeme v rozšiřování nabídky klubových předmětů.

Nedávno jsme do nabídky zařadili sluneční brýle či nový model trička, nyní přidáváme ručníky a osušky.

Ručník zelené barvy s logem klubu 1.FK Příbram má rozměry 50x100cm, materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

Osuška stejného motivu je vyrobena v rozměrech 70x140cm, materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

Obě novinky můžete objednávat již nyní na klubovém e-shopu. V nejbližších dnech bude nabídka doplněna také o nové minidresy a polštáře.

neděle 23.5.2021
FK Pardubice
16. 05. 2021
Karel Soldát: Ve středu hřiště jsme Jablonec přehrávali
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.