Novým partnerem je společnost Royal Sport Investment

Novým partnerem 1.FK Příbram se stala společnost Royal Sport Investment, kterou vede Martin Špinar bývalý příbramský hráč.
"V dnešní době je náročné udržet stávající partnery a o to náročnější je přidávat k tomu partnery nové. Jsem rád, že společnost Royal Sport Investment se rozhodla spolupracovat s naším klubem a vidí v tom součást své podnikatelské budoucnosti." řekl generální ředitel klubu Petr Větrovský. Společnost Royal Sport Investment vede bývalý příbramský hráč Martin Špinar. "Nepocházím z Příbrami, ale už tady žiji 13 nebo 14 let, takže logicky mám vztah k městu i k fotbalu. Já jsem za Baník, za Duklu a poté za Marilu tři roky hrával, než jsem se vážně zranil," vyjádřil se k partnerství s 1.FK Příbram bývalý obránce Martin Špinar. "Těší mě, že tuto společnost vede Martin Špinar, na kterého jsem se chodil sám dívat, když nastupoval na ligovém trávníku. Věřím, že spolupráce pro něj bude přínosná a jeho společnost bude naším dlouholetým partnerem.:" podoktl Petr Větrovský. Martin Špinar ještě dodává: "Osm let jsem zde trénoval žáky, takže vztah k místnímu klubu mám veliký a připadá mi přirozené trošku pomoci. Dalším důvodem jsou mé přátelské vztahy s Jardou Starkou a Petrem Větrovským, potažmo s lidmi, kteří tam dělají jako třeba Petrem Souchou či Marcelem Máchou, mým bývalým spoluhráčem. Těch důvodů je tedy více. Samozřejmě to má pro mě i obchodní možnosti s tím spojené." Martin Špinar v příbramském dresu nastoupil ke 42 ligovým utkáním, ve kterých dostal 15 žlutých a jednu červenou kartu. (foto 12-13/ostatni/novy_partner_royal_sport/foto01.jpg)(/foto) (foto 12-13/ostatni/novy_partner_royal_sport/foto02.jpg)(/foto)