FK PŘÍBRAM

Novým trenérem jmenován Dušan Uhrin

Vedení FK VIAGEM PŘÍBRAM s radostí oznamuje nástup nového trenéra do funkce.

Po podzimní části se tým vyhřívá na první pozici v tabulce a na jaře se tak očekává boj o postup do nejvyšší soutěže. Po odchodu trenérského dua Zápotočný - Nikl vedení klubu usilovně pracovalo na získání nového šéfa příbramské lavičky. Tím se stává Dušan Uhrin mladší! Uznávaný expert se zkušenostmi z největších českých klubů a také ze zahraničí, když v minulosti vedl například Slavii Praha, Viktorii Plzeň, CFR Kluž, AEL Limassol či Dinamo Tbilisi.

"Jsem nadšený, že se nám podařilo do klubu přivést takto zkušeného trenéra. Po podzimní části jsme na prvním místě a naším jarním cílem je postoupit do ligy. Oproti ostatním konkurentům máme nevýhodu, že jsme momentálně ve složité finanční situaci. Dušan Uhrin je kvalitní trenér a já věřím, že pomůže, abychom na jaře společně oslavili postup," pronesl po jmenování nového trenéra prezident klubu Jaroslav Starka.

Již pod novým trenérem nyní bude mužstvo pokračovat další dva týdny v trénincích, poté budou mít fotbalisté vánoční volno a sejdou se opět začátkem ledna. 

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.