Nula vzadu mne potěsila

Obránce Příbrami Lukáš Hejda naskočil po pauze zpět do základní sestavy. O zranění i o návratu do zápasového rytmu jsme mluvili v našem rozhovoru.
(otazka)Lukáši, ty jsi naskočil po pauze způsobené zraněním. Přibliž nám, jaký zdravotní problém jsi měl?(/otazka) (odpoved)Měl jsem zánět v achilovce, zkoušel jsem se dvakrát třikrát zapojit znovu do tréninku a vždy se to vrátilo. Tak potom jsme to chtěli vyléčit úplně, proto byla pauza tak dlouhá.(/odpoved) (otazka)Byl jsi přes tři měsíce bez fotbalového zápasu. Jak jsi to období zvládal?(/otazka) (odpoved)Bylo to docela nepříjemné, protože jsem se s tím v životě nesetkal.(/odpoved) (otazka)Takže jaká chuť byla nastoupit po tak dlouhé době?(/otazka) (odpoved)Těšil jsem se na zápas a myslím si, že vzadu jsme to zvládli celkem slušně. Necítil jsem přímo manko, ale dala se ta herní pauza poznat. (/odpoved) (otazka)Určitě jste to hodnotili i s trenéry, co vám říkali na defenzivní výkon?(/otazka) (odpoved)Zcela ideální to ještě nebylo. Cítil jsem tam rezervy, ale obecně to nebylo špatné, protože jsme odehráli vzadu nulu, což mě potěšilo.(/odpoved) (otazka)Před tebou se vlastně vyměnili hráči vinou několika zranění, jak se dá na to zvyknout?(/otazka) (odpoved)Zabudovávají se noví kluci do systému, co jsem hráli předtím. Trenér Vavruška chce po nás to samé, co na podzim. Jen neumíme dát gól, což trochu zkresluje. Ale vážně i my chceme hrát to stejné, takže zbývá už jen to nějak dotlačit.(/odpoved) (otazka)S Jirkou Krejčím chodíte na standardky a několikrát jste zahrozili. Někdy to vypadá, že si vezmete míč z dobré šance?(/otazka) (odpoved)Je pravda, že chodíme na standardky za sebou, kdy jsem já za Jirkou. Ale že bychom si vzali míč, tak se to nedá přímo brát. Je to trochu o štěstí.(/odpoved) (otazka)Čeká nás pondělní zápas s Teplicemi. Co na ně nachystáte?(/otazka) (odpoved)Potřebujeme hlavně vyhrát a musíme vstřelit gól. Nejlépe hned na začátku, abychom se uklidnili.(/odpoved) (otazka)Oni mají kvalitní sehranou obranu a nebezpečného Mahmutoviče. Čím mohou reálně hrozit?(/otazka) (odpoved)Ano, Mahmutovič je nepříjemný a rychlý útočník, ale oni mají navíc i dobré kraje. Budeme si je muset pohlídat a chceme se s tím výsledkem poprat, tak abychom vyhráli, i kdyby to mělo být 1:0 nula. Ovšem čím víc branek dáme, tím to bude lepší.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School