1.FK Příbram

O lize jsem snil a teď si ji užívám

Jako kometa vlétl do ligy a už v sedmém ligovém zápase zaznamenal první ligovou branku. Trenér Tobiáš o něm hovoří jako o žolíku v sestavě. To je ofenzivní talent Jan Suchan.
(otazka)Nastupuješ pravidelně za dorost, a nyní už i za A-tým. Jak to jde takhle najednou všechno stíhat?(/otazka) Zatím to stíhám v pohodě i se školou, takže jsem spokojený s tím, jak mi všichni vychází vstříc. I když program je někdy vážně náročný. (otazka)Jakou školu studuješ?(/otazka) Studuji víceleté gymnázium v Sedlčanech. Stíhat se to dá, ale jen pro to, že mám individuální plán a učitelé mi vycházejí hodně vstříc, za což jim patří veliké díky. (otazka)Trénuješ s dorostem nebo s A-týmem?(/otazka) Trénuji s A-týmem. (otazka)V dorostu bojujete o Ligu mistrů. Je to tlak, když víte, že musíte stále vítězit?(/otazka) Je to tlak, ale rozhodně se nedá srovnat s tím tlakem, který je v lize. Tam je daleko větší, ale určitě s klukama z dorostu nějaký tlak cítíme. (otazka)Liší se zápasové tempo dorostu a A-týmu?(/otazka) Liší se určitě. V A-týmu jsou zápasy daleko náročnější jak fyzicky tak i psychicky. (otazka)Dal si svůj první ligový gól, což je skvělé ve tvém věku. Jaký jsi měl pocit po zápase?(/otazka) Pocity jsem měl smíšené, protože jsme jen remizovali a já mohl přidat ještě jeden gól, který by rozhodl zápas. Ale na druhou stranu jsem byl za gól nesmírně rád. (otazka)Stál tě ten gól něco v kabině?(/otazka) Zatím ne, ale to určitě přijde. (otazka)Učíš se něčemu od zkušených spoluhráčů v A-týmu?(/otazka) Snažím se učit ve všem. V práci s balónem, krytí balónu a tak různě. Myslím, že mi ti zkušený hráči hodně pomáhají. (otazka)Věřil jsi, když jsi snil jako malý o tom, hrát ligu, že se ti to vyplní a ještě ke všemu takhle brzy?(/otazka) No věřil se nedá říct. Snil jsem o tom a doufal, že se to povede. Když to přišlo, tak už jsem si to jen užíval.
Příští zápas
sobota 20.7.2019
FORTUNA:LIGA, 2. kolo
17:00h
SFC Opava
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners