Obranné pokyny jsme splnili dobře

Čisté konto vychytal proti Olomouci brankář Ondřej Koči. Jak moc mu pomohla štěstěna při nastřelené tyči?

Ondro, nula na kontě Tě musela potěšit, ale jinak se jedná o ztrátu dvou bodů v domácím utkání...

Čisté konto mě určitě těší stejně tak i celé mužstvo, protože jsme v posledních zápasech dostávali hodně gólů, ale samozřejmě jsme dnes ztratili body a to není vůbec příjemné. Šance na vítězství jsme určitě měli.

Bylo čisté konto prioritou trenéra?

My se na tu zajištěnou defenzivu samozřejmě soustředíme každý zápas, protože když nedostaneme gól bereme alespoň bod, ale v posledních zápasech jsme dostávali spoustu hloupých gólů.Před zápasem jsme situace rozebírali na videu a myslím, že jsme pokyny splnili dobře.

Jak si viděl Faltovu standardku, která z velké dálky zamířila do tyče?

No tam při nás stálo velké štěstí, protože jsem slyšel jak se rozezněla tyč, ani jsem nevěděl kam se míč odrazil, nečekal jsem, že bude střílet přímo, ikdyž jsem k tyč mířil a možná bych ránu vytáhnul, kdyby mířila do sítě.

Olomouc ve druhém poločasu měla tak patnáct minut, kdy nás zatlačila do defenzivy. Jaká situace pro Tebe ještě byla složitá?

Další střela Falty, která zaplavala ve vzduchu a naštěstí jsem ji vyrazil a i v téhle situaci jsem udržel nulu.

Ptal jsem se před časem Marka Boháče, který sezónu začal jako jednička, teď chytáš Ty. Spolupracuje se vám společně dobře?

Ano, podporujeme se a jsme kamarádi. Marek byl jednička, teď onemocněl, tak jsem zaskočil já. Přeji mu, aby se co nejdříve uzdravil. Uvidíme jak to bude dál. Každopádně určitě si vzájemně i nadále budeme pomáhat.

V letošní sezóně jsme hráli první zápas v opravdu chladném počasí jak složité je připravit tělo, aby nedošlo ke zranění?

Každý hráč už většinou ví co potřebuje - někdo potřebuje delší rozcvičku, někomu stačí menší výklus. Máme dobré trenéry, i kondiční kauče takže v tomhle problém nevidím žádný.

sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body