Očekávám skvělou atmosféru

Devět ligových startů má ve své premiérové ligové sezóně nasbírané záložník Petr Průcha. Jak vidí nejbližší zápas v Opavě?
(otazka)Petře, čeká nás Opava. Na co si musíme dát pozor?(/otazka) Pozor bychom si určitě měli dát na naše pokutové území. V posledních dvou zápasech jsme obdrželi deset branek a to je hodně. (otazka)Co ještě musíme zlepšit z naší strany?(/otazka) Vápno bude důležité i na druhé straně, kde musíme dát i nějaké góly. Protože to se nám v posledních dvou zápasech taky nepodařilo. (otazka)Opava bude hrát poprvé před domácím publikem. Jak jsi bouřlivé prostředí vnímal při jarním utkání, kdy jsme slavili postup?(/otazka) Očekávám skvělou atmosféru. Bude to pro ně první ligový zápas na znovu otevřeném stadiónu, ale když jste na hřišti, tak to tolik nevnímáte. (otazka)Co ty a statistiky? Nechtělo by to už nějaký pořádný zápis?(/otazka) Zatím se mi v barvách Příbrami nepodařilo vstřelit branku v soutěžním utkání, takže by to určitě nějakýho góla chtělo. (otazka)S Opavou je spojené dlouhé cestování. Jak jej snášíš a co máš za recept proti nudě ?(/otazka) Dlouhé cestování mi tolik nevadí. S klukama si zahrajeme karty, poslechnu si nějaké písničky a nebo si na chvíli zdřímnu. (otazka)Za Slavii se v Evropské lize poprvé trefil tvůj bývalý parťák Honza Matoušek. Co bys mu k jeho premiérové trefě vzkázal?(/otazka) Je to paráda. Všichni mu tady držíme palce a pokud v takové fazóně bude pokračovat, myslím, že se dostane hodně daleko. Už jsem mu gratuloval osobně. Takže ještě jednou: "Jen tak dál!"