Od dvacáté minuty jsme jasně dominovali

Osmadvacetiletý záložník Tomáš Pilík je s osmi góly nejlepším střelcem Příbrami v této sezoně a po včerejší porážce hodnotil ligový sestup.
(otazka)Tome, v Jihlavě jsme podali velice dobrý výkon, bohužel na vítězství a odvrácení sestupu to nestačilo...(/otazka) (odpoved)Mrzí to strašně. Jihlavu jsme mleli, držení balonu bylo snad osmdesát na dvacet. Od dvacáté minuty jsme jasně dominovali. Ale hraje se na góly. Statistika držení balonu bude možná někde napsaná.(/odpoved) (otazka)Utkání dal ráz gól jihlavského Hronka ze sedmé minuty.(/otazka) (odpoved)Jasně. Přitom jsme si říkali, že musíme do zápasu dobře vstoupit. A pak dostaneme gól ze standardky! Kdyby nám to trefili ze třiceti metrů… Ale na tohle se dá připravit. O to víc to mrzí.(/odpoved) (otazka)Již delší čas kolem tebe krouží nabídky z několika klubů, jaká je nyní situace?(/otazka) (odpoved)Myslím si, že jsem v Příbrami nějakou práci odvedl. Nejde o to, jestli mám chuť hrát druhou ligu, nebo ne. Samozřejmě že ne. Ale pokud ta nabídka bude zajímavá pro mě i pro klub, tak to může dopadnout.(/odpoved)
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners