Od úterý prodáváme permanentky na zápasy F:NL

Zahájení prodeje permanentek jsme tentokrát zorganizovali v příbramském infocentru. Fanoušci dostali k permanentce také plakát týmu, byl také čas vyfotit se a popovídat s hráči.

Sezónní vstupy jsou v prodeji a na úterní zahájení v infocentru města Příbram dorazili skalní fanoušci nejen z fanklubu. Zájem byl nejen o permanentky, ale také o objednání nových dresů, které jsou v této sezóně velmi atraktivní. S hráči se příznivci mohli vyfotit i získat podpis na nový exkluzivní týmový plakát. Kromě fotek do storíček na sociálních sítích mohli fanoušci s kapitánem Tomáše Wágnerem, Vaškem Dudlem a Hasanem Jahičem popovídat o prvním zápase ve Vyškově, nebo o novinkách v týmu.

Permanentky zůstávají nadále v prodeji v Infocentru nebo na stadiónu Na Litavce. Cena je 990 Kč a platba je v hotovosti.

Děkujeme za spolupráci městu Příbram.