Odpoledne s partnery 1.FK

Pozvali jsme naše partnery na fotbalové odpoledne, kde si měli možnost zahrát fotbalové utkání proti realizačnímu týmu a vedení klubu.

Za vedení klubu Jan Starka a Tomáš Větrovský přivítali partnery klubu na stadiónu Na Litavce. Ti dostali možnost zahrát si fotbalové utkání na hlavním hřišti 1.FK společně s členy realizačního A-týmu a dalšími zástupci klubu. Výsledek nebyl důležitý, i tak bylo utkání zábavně vyhecované. Vidět byli zejména trenéři promíchaní v obou týmech a tak se pořádně předvedli ve svých fotbalových dovednostech. Došlo i na penaltový rozstřel a na společné večeři byl vyhlášen také nejlepší hráč duelu.

neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.