1.FK Příbram

Odpoledne s partnery 1.FK

Pozvali jsme naše partnery na fotbalové odpoledne, kde si měli možnost zahrát fotbalové utkání proti realizačnímu týmu a vedení klubu.

Za vedení klubu Jan Starka a Tomáš Větrovský přivítali partnery klubu na stadiónu Na Litavce. Ti dostali možnost zahrát si fotbalové utkání na hlavním hřišti 1.FK společně s členy realizačního A-týmu a dalšími zástupci klubu. Výsledek nebyl důležitý, i tak bylo utkání zábavně vyhecované. Vidět byli zejména trenéři promíchaní v obou týmech a tak se pořádně předvedli ve svých fotbalových dovednostech. Došlo i na penaltový rozstřel a na společné večeři byl vyhlášen také nejlepší hráč duelu.

Příští zápas
neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
16:00h
FC Sellier & Bellot Vlašim
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.