Oficiální FANKLUB 1.FK Příbram

1.FK Příbram ve spolupráci se skupinou fanoušků spouští nový projekt - Oficiální FANKLUB 1.FK Příbram. Cílem je postupně navyšovat počet diváků na stadionu a také číslo fanoušků fandících svými hlasivkami.

Jsme malé město, ale liga se tu hraje již skoro 30 sezon a měli bychom mít všichni stejný cíl: užívat si návštěvu stadionu a pomahát hráčům k vítězství.

“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna 1.FKPB) se s vedením 1.FK Příbram domluvila na užší spolupráci. Výsledkem spolupráce by měl být co nejvíce plný sektor aktivně fandících návštěvníků, postupné zlepšování možností podpory a organizování výjezdů na venkovní zápasy,” pronesl jeden ze zakladatelů marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK Příbram

1. Zkrátka fandíme! Setkáváme se v sektoru pro FANKLUB (sektor B, tribuna 1.FKPB), kde je dobrá parta nadšenců a zápasy si parádně užíváme.

2. Jsme slyšet! Vítáme každého, kdo se zapojí do hlasité podpory našeho klubu.

3. Fandíme slušně! Ano, fotbal jsou emoce, i proto se u Litavky přeci setkáváme. Uran Fans si drží úroveň. Rádi mezi námi vidíme děti a ženy.

4. Nejsme výtržníci! Neházíme nic na hrací plochu, neničíme prostory stadionu. Je to i náš stadion.

5. Za týmem stojíme, i když se nedaří! Jsme součástí týmu a my jej nedáme. U nás najdou fotbalsté na hřišti oporu v každém zápase.

6. Aktivně hledáme nové členy! Každý člen klubu má zájem o rozvoj FANKLUBu a zve nové tváře. Nebojte se vzít kámoše, kámošky a dát tribunám smysl.

7. Jsme aktivní! Jsou vítány jakékoliv nápady pro podporu fandění, chorea, pokřiky, akce klubu apod. Nestyďte se a navrhujte.

Na startu FANKLUBu půjde o přátelské poznávání funkčnosti této skupiny a přijímání nových členů. Pro stálé členy je pak možnost zakoupit si členskou kartu za 300 korun, finance z těchto karet budou použity na další rozvoj FANKLUBu.

Předseda FANKLUBu: Lukáš Svoboda, tel.: + 420 792 303 057, e-mail: fanklubpribram@gmail.com

Marketingový manažer 1.FK Příbram: Bc. Tomáš Větrovský, tel.: +420 776 840 472, e-mail: tomas.vetrovsky@fkpribram.cz

Vyberte si členství

„Na pohodu“:

- nic neplatíš,

-  buďte s námi a fanděte s námi.

„Na plno“:

- členský příspěvek na sezonu 300 Kč (děti do 15 let 100 Kč).

- získáte členskou kartičku se svým číslem

- finance slouží pro podporu činnosti FANKLUBu (chorea, opravy a výroby vlajek, bubnů, reklamních předmětů apod.)

- dle finanční situace se budeme snažit zvýhodnit cenu pro výjezdy

- pojďte s námi k fotbalovému týmu. 1-2x za sezonu si užijte jako hráč nebo jen jako divák fotbálek s A-týmem. Setkání s hráči, prohlídka zázemí klubu, autobusu…

- při rozvíjení FANKLUBu lze očekávat další možnosti

- Jsme na startu, buďte u toho!

Máte dotazy? Při zápasech nás najdete v sektoru B (tribuna 1.FKPB). Kontaktní osoby: Lukáš Svoboda či Hynek Harvánek.