Ohlasy z postupu - Chci hrát ligu v Příbrami

Jeden ze základních členů postupujícího týmu Jaroslav Tregler hodnotil sezonu.
Jaroslav Tregler: "Mužstvo se úplně změnilo, ale sešla se výborná parta. Podzimní začátek nám ovšem nevyšel, ztráceli jsme body, pohybovali se kolem pásma sestupu a mnozí nás už odepisovali i z druhé ligy. Po třech kolech jsme měli jeden bod. V tom následujícím kole jsme vyhráli na hřišti Táborska a pomalu se to začalo herně i výsledkově obracet. Porazili jsme doma České Budějovice, Opavu, vyhráli v Hradci... To byla hodně důležitá vítězství. Z pásma sestupu jsme se vyšplhali až k postupovým příčkám. Pak jsme uhráli sérii devíti zápasů bez porážky. Až v závěru jara jsme zaváhali ve Frýdku-Místku a Ústí nad Labem. Ale poslední zápasy jsme zvládli a postoupili zpátky mezi nejlepší. Nejvydařenější byly zápasy s Opavou. Zejména doma, kde jsme vyhráli 3:1, se povedl. Remízová odveta v Opavě byla navíc vyšperkovaná nádhernou diváckou kulisou, protože Slezané postoupili kolo před tím. O odchodu někam jinam vůbec nepřemýšlím. Já chci hrát ligu v Příbrami, kde jsem fotbalově vyrostl a tady si ji také zpátky vykopal. Věřím, že se v ní udržíme."
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School