Olomouc je silný tým. Vítězství je velmi cenné.

Rychlonohý záložník Róbert Valenta patřil v utkání s Olomoucí mezi nejlepší hráče na hřišti, ale gól se mu vsítit nepodařilo.
(otazka)Róberte, Olomouc je sice s bodovým ziskem na dně tabulky, což je však způsobenou bodovým odečtem za korupční kauzu, jinak by patřila do klidného středu, taže taková vysoká výhra určitě potěší...(/otazka) (odpoved)My jsme o kvalitě Olomouce věděli a pečlivě jsme se na ten zápas připravovali, protože si myslím, že svoji kvalitou patří Olomouc do horních pater Gambrinus ligy. Ten tým je spolu dlouho pohromadě a to bylo na hřišti vidět. Ukázali, že jsou velmi kvalitním mužstvem a o to jsme radši, že jsme dokázali takhle vysoko zvítězit.(/odpoved) (otazka)Dneska jsi měl dvě obrovské šance na gól, mrzí Tě, že ani jedna neskončila brankou?(/otazka) (odpoved)Ano, určitě mě to mrzí, protože když jsem na hřišti tak chci dát dól, ale jsem rád, že alespoň po té druhé šanci, kdy jsem trefil břevno, padl gól a hlavně jsme získali důležité body a toho si moc cením.(/odpoved) (otazka)Jak si viděl své dvě šance?(/otazka) (odpoved)Při rohu mám určenou pozici na odražené míče, ale Dan Tarczal řekl, ať jdu více do vápna a ocitl jsem se úplně sám na hlavičku, kterou stačilo jen trefit do brány, ale bohužel míč šel těsně vedle. Při té druhé situaci jsem dostal míč trochu na paty, ale stihl jsem si připravit střelu, která šla do břevna a Zdeněk Koukal ji dorazil do brány.(/odpoved) (otazka)Překvapilo Tě, že nehrál od začátku Marek Heinz? Přeci jen když nastoupil do druhé půle útočné akce Olomouce zesílily...(/otazka) (odpoved)Opravdu si myslím, že po příchodu Marka šla hra Olomouce nahoru, ale my jsme nijak nerozebírali jestli je Heinz na hřišti nebo ne, hráli jsme proti jedenáctce Olomouce a zvládli jsme to dobře.(/odpoved) (otazka)Byla v kabině po minulém debaklu v Jablonci nějaká bouřka?(/otazka) (odpoved)Určitě jsme si k tomu zápasu dost vyslechli, protože výsledek byl velmi špatný a předvedená hra také. Na druhou stranu si myslím, že nemá cenu se v tom nějak moc vrtat a je potřeba takový zápas hodit za hlavu. Určit si chyby a připravit se na další duel, což jsme také udělali.(/odpoved) (otazka)V kátkosti nám prozraď své dosavadní pocity z působení tady v Příbrami?(/otazka) (odpoved)Musím říci, že jsem tu spokojený, protože dostávám šanci hrát ligu. Na začátku jsem nastupoval v základní sestavě, potom jsem z toho tempa vypadl, což mě mrzí, ale doufám, že teď už to bude jen lepší a znovu budu nastupovat v základní sestavě.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School