1.FK Příbram

Omezený počet vstupenek na pokladnách

Přinášíme informace před utkáním se Spartou Praha.

Nedělní duel s pražskou Spartou může navštívit maximálně 2000 osob. Všechny karty vydané klubem jsou platné!!! - (V.I.P. Gold, V.I.P. Silver, permanentky zakoupené i volné.)

Sektor příznivců soupeře bude otevřen pro 100 diváků, vstupenky jsou předány přímo Spartě Praha, která to mezi své příznivce bude distribuovat. Vstupenky do sektoru hostů nebudou na pokladnách v prodeji!

Domácí příznivci mají možnost vstupenky na utkání zakoupit, bohužel do prodeje půjde jen několik stovek vstupenek. Předem upozorňujeme, že jakmile dojde k naplnění kvóty 2000 osob, prodej bude zastaven. Je tedy velmi reálné, že se na všechny nedostane.

Nařízení Vlády ČR stanovilo počet diváků na venkovním sportovišti, příbramský klub tak nemá možnost vyhovět všem příznivcům. Zkuste přijít co nejdříve a mít štěstí...

Pokladny se otevírá dvě hodiny před duelem.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO