1.FK Příbram

Ondřej Kočí: Znovu se ukázala naše slabina v koncovce

Brankář Ondra Kočí podal v utkání velmi dobrý výkon a předvedl několik výtečných zákroků. Na body to bohužel znovu nestačilo.

Ondro, první poločas byl jasně v režii Sparty, druhá půlka už vyrovnanější kdyby při nás stálo štěstí mohli jsme mít bod...

Bod určitě reálný byl, protože nějaký šance jsme měli. Sparta měla příležitostí určitě víc, ale ty šance jsme přežili a mohlo se klidně stát, že se budou body dělit. Bohužel zase se ukázala naše největší slabina, což je neschopnost dát gól. Když už si vytvoříme šanci tak jí nedokážeme proměnit a opět máme nulu na kontě vstřelených branek.

Jak už jsem říkal tak první poločas byl zcela v režii Sparty, co jste si říkali o poločase?

I když jsme v prvním poločase tahali za kratší konec tak stav byl pořád pouze 0:1 takže jsme si říkali, že je stále vše otevřené a máme šanci bodovat, šli jsme po přestávce na hřiště s tím, že nemáme co ztratit a určitě nějaké šance přijdou, což přišly, ale bohužel jsme je proměnit nedokázali a naše trápení jsme prodloužili.

Dneska se na Tebe dvakrát řítil sám Tetteh, co Ti proběhlo hlavou, když měl tyto šance?

Obě ty situace byly podobný a v obou případech jsem je dobře přečetl, protože udělal při zakončení přesně to, co bylo z jeho pohybu čitelné, takže jsem obě situace dokázal pokrýt.

I přes tu zimu jsi se v brance asi dostatečně zahřál, protože Sparta měla těch příležitostí mraky, je to tak?

Šel jsem do zápasu s tím, že mi asi bude celkem zima, ale opravdu musím říct, že jsem se během zápasu dost zahřál, protože jsem si zachytal víc než dost a zimu jsem vůbec nepociťoval.

Jak na Tebe působí situace, která se odehrála na konci utkání, když hostující fanoušci spustili ohňostroj, vyvedlo Tě to z koncentrace, nebo si to nevnímal?

To k tomu patří, zvlášť s týmem, který má silné jádro fanoušků. O sparťanech se ví, že používají pyrotechniku takže mě to nepřekvapilo a nevadilo mi to.

Příští zápas
neděle 24.1.2021
FORTUNA:LIGA, 16. kolo
14:00h
FK Jablonec
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.