FK PŘÍBRAM

Ondřej Novotný se zapojil do zimní přípravy

Ze sparťanského Béčka přichází do zimní přípravy Ondřej Novotný. Naopak jsme ukončili test s Ondřejem Damaškem z Bohemians.

Pětadvacetiletý ofenzivní záložník i útočník se vrací do známé kabiny. V sezóně 21/22 odehrál v zelenočerných barvách 13 utkání a dal jednu branku.

Klub získal do přípravy Ondřeje ze Sparty B, kde hrál posledního 1,5 roku.

Do tréninku s A-týmem se zapojil už dnes v úterý a ve středu vyrazí s týmem na přátelský zápas proti Dukle, který se hraje v Písku. Ondra, kterému se neřekne jinak než Čolek, svůj comeback do Příbrami krátce glosoval: "Jsem rád, že se vracím právě sem. Těším se na přípravu s týmem."

Naopak zkoušku u našeho týmu jsme ukončili s Ondřejem Damaškem z Bohemians Praha. Karel Krejčí, trenér našeho týmu poznamenal: "I přes výbornou fyzickou připravenost máme na jeho pozici velký přetlak hráčů a nedávalo by smysl držet Ondřeje u nás."

Příští zápas
sobota 25.5.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 30. kolo
17:00h
FK PŘÍBRAM
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
23. 05. 2024
?? makejte a vyhrajte... To je vzkaz od nejmenších na sobotní zápas s Vyškovem #pribram #fkpribram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School