Ondřej Novotný se zapojil do zimní přípravy

Ze sparťanského Béčka přichází do zimní přípravy Ondřej Novotný. Naopak jsme ukončili test s Ondřejem Damaškem z Bohemians.

Pětadvacetiletý ofenzivní záložník i útočník se vrací do známé kabiny. V sezóně 21/22 odehrál v zelenočerných barvách 13 utkání a dal jednu branku.

Klub získal do přípravy Ondřeje ze Sparty B, kde hrál posledního 1,5 roku.

Do tréninku s A-týmem se zapojil už dnes v úterý a ve středu vyrazí s týmem na přátelský zápas proti Dukle, který se hraje v Písku. Ondra, kterému se neřekne jinak než Čolek, svůj comeback do Příbrami krátce glosoval: "Jsem rád, že se vracím právě sem. Těším se na přípravu s týmem."

Naopak zkoušku u našeho týmu jsme ukončili s Ondřejem Damaškem z Bohemians Praha. Karel Krejčí, trenér našeho týmu poznamenal: "I přes výbornou fyzickou připravenost máme na jeho pozici velký přetlak hráčů a nedávalo by smysl držet Ondřeje u nás."

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno