1.FK Příbram

Oznamujeme příchody: Marko Alvir a Olivier Kingue

Po dokončení nezbytných kroků můžeme oznámit první realizované příchody. Zelenočerné barvy budou v nadcházející sezóně oblékat záložník Marko Alvir a obránce Olivier Kingue.

Majitel klubu Jan Starka k příchodu chorvatského záložníka říká: "Věřím, že příchodem Marka Alvira jsme zkvalitnili ofenzivní hru našeho mužstva." Jeho příchod je dohodnut formou hostování ze Slavie Praha, kde v minulé sezóně působil zejména v juniorce. Marko Alvir v minulosti nastupoval také v mládežnických reprezentačních týmech Chorvatska.

Druhý příchod jde o přímé uzavření přestupu. Kamerunský obránce Juan Olivier Simo Kingue se v závěru sezóny prosadil do sestavy a také prezentoval dobrými výkony. Naskočil do deseti ligových zápasů a dal jednu branku. "U Olivera Kingueho jsme si jeho kvality odzkoušeli v minulé sezóně a tento obránce rozhodně vyztuží naši defenzivu," hodnotí Jan Starka tento transfer.

Oba hráči jsou také součástí týmu, který se připravuje v rakouském Kaprunu.

Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.