Oznamujeme příchody: Marko Alvir a Olivier Kingue

Po dokončení nezbytných kroků můžeme oznámit první realizované příchody. Zelenočerné barvy budou v nadcházející sezóně oblékat záložník Marko Alvir a obránce Olivier Kingue.

Majitel klubu Jan Starka k příchodu chorvatského záložníka říká: "Věřím, že příchodem Marka Alvira jsme zkvalitnili ofenzivní hru našeho mužstva." Jeho příchod je dohodnut formou hostování ze Slavie Praha, kde v minulé sezóně působil zejména v juniorce. Marko Alvir v minulosti nastupoval také v mládežnických reprezentačních týmech Chorvatska.

Druhý příchod jde o přímé uzavření přestupu. Kamerunský obránce Juan Olivier Simo Kingue se v závěru sezóny prosadil do sestavy a také prezentoval dobrými výkony. Naskočil do deseti ligových zápasů a dal jednu branku. "U Olivera Kingueho jsme si jeho kvality odzkoušeli v minulé sezóně a tento obránce rozhodně vyztuží naši defenzivu," hodnotí Jan Starka tento transfer.

Oba hráči jsou také součástí týmu, který se připravuje v rakouském Kaprunu.

sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.