PREVIEW: Cesta přes hranice okresu. Hrajeme s Táborskem

Navážeme na výhru se Spartou B i proti Táborsku? V pátek nás čeká další zápas v jihočeském Táboře.

O SOUPEŘI

Celek z města Tábor produkuje druhou nejlepší obranou druhé ligy. I když v posledním zápase prohráli na Žižkově vysoko 1:4, za celý průběh sezóny inkasovali v lize devětkrát. Jako náš tým, ve druhém kole MOL Cupu vypadli s třetiligovým soupeřem. Konkrétně se Zápy. V ligové tabulce je najdeme na na páté pozici. V jihočeském týmu působí několik trenérů či hráčů s naší minulostí. Mužstvo vede Roman Nádvorník, rezervní tým vede Petr Janota, v mládeži najdeme jméno Kamila Tobiáše a o brankáře se stará Petr Průša. V týmu trenéra Nádvorníka působí jako vedoucí mužstva Jakub Navrátil. V příbramském dresu hráli Jakubové Schindler a Šašinka, i například Petr Javorek.

NÁŠ TÝM

Prolomil měsíční čekání na výhru, když jsme v závěru utkání po střele z voleje Filipa Matouška porazili 2:1 sparťanskou rezervu. Trenér Krejčí a celý klub výhru potřeboval a povzbudila nás do dalších zápasů. O motivaci postaráno bude mít Karel Krejčí, který v Táborsku působil jako vedoucí mládeže. Z hráčů si v Táboře zahrál například Václav Dudl a Davidové Krch a Surmaj.

H2H

Ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE se utkáme už po sedmé. Během těchto střetnutí jsme třikrát vyhráli, dvakrát remizovali i prohráli. V MOL Cupu jsme uspěli v roce 2013 1:0 brankou Tomáše Pilíka. Poslední zápas se hrál minulou sezónu ve 30. kole, a výsledek 2:2 jsme dvakrát dotahovali brankami Jana Vokřínka a Adama Petráka.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání 10. kola začíná v pátek 22. září v 16:30, zápas budete moct sledovat na ČT Sport PLUS.
Pokud do Tábora cestujete, sektor hostů bude otevřen.
Zápas bude pískat rozhodčí Dominik Starý.
Na zápas si můžete vsadit u našeho partnera Tipsport.

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno