PREVIEW: Dokážeme po měsíci vyhrát ligové utkání?

Po vyřazení z domácího poháru nás v neděli dopoledne čeká zápas na Andrově stadionu, kde nás přivítá rezerva Sigmy Olomouc. Poté následuje reprezentační přestávka.

O SOUPEŘI

Rezervní tým Olomouce dokázal vyhrát proti Opavě 2:1 a opustil sestupové příčky, nachází se tedy na 14. pozici. Minulá sezóna byla pro B tým úspěšná, jelikož se dokázal umístit ve středu tabulky. Trenérem v minulé sezóně byl Augustin Chromný, který se přesunul k mládeži, a od této sezóny vede tým Tomáš Janotka. Za Olomouc v této sezóně nastoupil i náš bývalý tahoun záložní řady Filip Zorvan.

NÁŠ TÝM

Ve středu utrpěl porážku v prodloužení 2:0 na půdě třetiligových Domažlic. Tam nás opět dohnala neproduktivita. Hráči budou mít o motivaci postaráno, protože v lize jsme naposledy vyhráli začátkem srpna proti Opavě.

H2H

Minulý rok jsme doma Olomouc rozdrtili 5:0 díky dvěma brankám Davida Surmaje a hattricku Tomáše Wágnera. Tito dva hráči se momentálně nachází na listině zraněných. Na půdě soupeře jsme hráli v dubnu a utrpěli jsme porážku 1:4. Tento zápas stál místo tehdy našeho trenéra Dušana Uhrina mladšího. Následně přišel současný trenér Karel Krejčí.

INFORMACE K ZÁPASU

Zápas bude začínat v neděli 3. září v 10:15 na Andrově stadionu. Marek Bělák bude pískat tento nedělní zápas. Utkání můžete sledovat tradičně na stránce Sporttotal.cz. Na tento zápas si lze vsadit u našeho partnera Tipsport.

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno