FK PŘÍBRAM

PREVIEW: Dokážeme po měsíci vyhrát ligové utkání?

Po vyřazení z domácího poháru nás v neděli dopoledne čeká zápas na Andrově stadionu, kde nás přivítá rezerva Sigmy Olomouc. Poté následuje reprezentační přestávka.

O SOUPEŘI

Rezervní tým Olomouce dokázal vyhrát proti Opavě 2:1 a opustil sestupové příčky, nachází se tedy na 14. pozici. Minulá sezóna byla pro B tým úspěšná, jelikož se dokázal umístit ve středu tabulky. Trenérem v minulé sezóně byl Augustin Chromný, který se přesunul k mládeži, a od této sezóny vede tým Tomáš Janotka. Za Olomouc v této sezóně nastoupil i náš bývalý tahoun záložní řady Filip Zorvan.

NÁŠ TÝM

Ve středu utrpěl porážku v prodloužení 2:0 na půdě třetiligových Domažlic. Tam nás opět dohnala neproduktivita. Hráči budou mít o motivaci postaráno, protože v lize jsme naposledy vyhráli začátkem srpna proti Opavě.

H2H

Minulý rok jsme doma Olomouc rozdrtili 5:0 díky dvěma brankám Davida Surmaje a hattricku Tomáše Wágnera. Tito dva hráči se momentálně nachází na listině zraněných. Na půdě soupeře jsme hráli v dubnu a utrpěli jsme porážku 1:4. Tento zápas stál místo tehdy našeho trenéra Dušana Uhrina mladšího. Následně přišel současný trenér Karel Krejčí.

INFORMACE K ZÁPASU

Zápas bude začínat v neděli 3. září v 10:15 na Andrově stadionu. Marek Bělák bude pískat tento nedělní zápas. Utkání můžete sledovat tradičně na stránce Sporttotal.cz. Na tento zápas si lze vsadit u našeho partnera Tipsport.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School