PREVIEW: Duel se Zbrojovkou bude zajímavým šlágrem

Souboj dvou mančaftů, které si dělají zálusk na ligu. Zcela rozdílná forma, kdy Brno už třikrát prohrálo a my naopak třikrát v řadě zvítězili. To bude jistě zajímavý páteční duel.

O SOUPEŘI

Brněnská Zbrojovka po sestupu z nejvyšší soutěže vyhlásila ambici hned postoupit zpět. Mužstvo Luďka Klusáčka se po 11. kole drží na třetí pozici druholigové tabulky s devatenácti body. Tým v poslední době trápí široká marodka a také nemohou v pátek počítat s hráči, co mají disciplinární tresty. Poslední dva zápasy hrálo Brno v Opavě a dvakrát odešlo s prázdnou po výsledcích 3:2 a 2:1. Nejlepším střelcem týmu je kapitán Jakub Řezníček. Toho všichni známe jako našeho odchovance a střelce v sezónách, kdy u Litavky působil. V týmu působí i další jména spojená s naším dresem, a to Jakub Šiman, Martin Nový a Josef Divíšek.

NÁŠ TÝM

Po výhře s Chrudimí 2:1 tým dostal volný víkend a od pondělí se připravoval na zápas v Brně. Do druhého největšího města ČR cestujeme s bilancí tří výher v řadě a pokusíme se odvést i body ze stadionu v Srbské ulici. Proti svým bývalým spoluhráčům může nastoupit Jakub Nečas, který v létě přišel do Příbrami právě z Brna. Tam také působil i trenér brankařů Ladislav Maier.

H2H

Poslední zápas se hrál v sezóně 2021/2022 na apríla, a to jsme podlehli týmu okolo Jakuba Řezníčka 1:0. Vzájemná bilance je lepší pro Brno. To dokázalo náš tým porazit 17x, 13x se urodila remíza a 12x byl úspěšnější náš tým. Nejlepším střelce vzájemných zápasů je Tomáš Pilík. Ten oblékal dres obou klubů.

INFORMACE K ZÁPASU

Zápas začíná v pátek 6. října v 17:30 na stadionu Srbská v Brně. Duel bude řídit Marek Radina. Zápas byl zařazen do programu vysílání ČT Sport.

U našeho partnera Tipsport si můžete na tento duel vsadit.

Pořádně fanděte, hráči si to za poslední výsledky zaslouží, a v Brně je vždy těžký zápas.