PREVIEW: Jak dopadne jarní start v Opavě?

Skoro čtyři měsíce trvala pauza a ta za pár hodin končí! První soutěžní utkání roku 2024 odehrajeme na půdě semifinalisty MOL Cupu Opavy.

O SOUPEŘI

Devátý celek druhé nejvyšší soutěže během zimní přestávky do týmu přivedl z ligových celků například Jakuba Přichystala nebo Jaromíra Srubka. Tým trenéra Miroslava Brožka odehrál v přípravě devět zápasů, z nichž čtyřikrát vyhrál, dvakrát remizoval a třikrát prohrál. Na náš zápas se Opava naladila v neděli ve čtvrtfinále MOL Cupu. Na domácím stadionu porazila Duklu 2:0 a postoupila do semifinále. Slezský disponuje druhou nejhorší ofenzivou (18) a zároveň třetí nejlepší defenzivou ligy. Nejlepším střelcem týmu je záložník Filip Blecha se čtyřma zásahy.

NÁŠ TÝM

V generálce uspěl proti Ústí nad Labem 2:0 díky trefám Ondřeje Novotného. Hráči v našich dresech budou chtít navázat na střelecky povedenou přípravu a na druhém konci republiky bodovat. Gólový účet si bude chtít rozšířit pětigólový Jakub Nečas. Minulý týden klub oznámil pohyby v kádru. Proto si bude moct připsat v Opavě první start v zelenočerném dresu třeba mladý Pavel Hašek.

H2H

Naposledy jsme se utkali na začátku srpna v Příbrami, odkud si Opava odvezla prohru 1:0, kterou trefil náš nejlepší střelec Jakub Nečas. Poslední výhru Opavy nad naším týmem bychom museli hledat v roce 2019. Od té doby se hrálo devět zápasů - čtyři naše výhry a pět nerozhodných výsledků.

INFORMACE K ZÁPASU

První jarní kolo začne v pátek 1. 3. 2024 v Opavě od 18 hodin. Utkání bude vysílat ČT Sport. Fanděte našim borcům, unikátní informace ze zápasu i zákulisí Vám budeme přinášet hlavně na našich sociálních sítích.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School